O nás

Naše poslání je podpořit vás ve zdravých návycích, které Vám ve výsledku zlepší celý život.

 

Víte, že stravou, kořením a bylinkami můžete dnes a denně ovlivňovat nejen své zdraví ale i náladu? Že naše polička s kořením je vlastně taková lékárnička? A že i zdravé jídlo může díky koření pokaždé chutnat jinak a bavit Vás?

Jmenuji se Alena Pelcová, jsem máma dvou úžasných kluků, milovnice dobrého jídla a cestování. A nadšenec do přírodní cesty ke zdraví. Už před mnoha lety jsem se zamilovala do koření a jeho účinků. Hodně mě zaujalo, jak funguje a jak si pomocí něj můžeme jemně každodenně pomáhat. Koření totiž upravuje trávení. 

Když nefunguje trávení nebo je problém ve střevě, velmi to ovlivní naše zdraví v různých oblastech. Imunita slábne, jsme unavení, nevyživení, špatně spíme, ztrácíme elán i psychickou pohodu.  Bez správně fungujícího trávícího systému nemůžeme absorbovat více živin, které potřebujeme, abychom zůstali zdraví. 

Koření skvěle ladí s masem Díky koření bude každé maso nejen skvěle chutnat, ale bude také lépe stravitelné. Koření přidejte na maso před pečením nebo i na hotové.-3_1

Naše koření si díky šetrnému zpracování uchovává rostlinné sloučeniny s protizánětlivými i antioxidačními vlastnostmi, které mají pozitivní účinek na celý organismus.
 
 
Při našich rodinných cestách stále rádi projíždíme svět a poznáváme další koření i zajímavé potraviny, které nás můžou podpořit. Určitě se tedy u nás brzy objeví i jine zajímavé produkty.
 Zdravější káva-6
 
Koření nemůže nahradit léky při vážném zdravotním stavu. Má však příznivé účinky na naše zdraví, náladu i celkový stav. Ve východních medicínách se používá již tisíce let, tak se pojďte inspirovat.

Čeká vás svět skvělé nálady a dobrých pocitů a samozřejmě užasných chutí. 

Vítáme vás ve světě FoodMood.