Pohodář


Přisypte si mě každý den do jídla a zvládněte hektický a nabitý život v klidu. Se mnou to jde bez vztekání a jiných chmur. Už jen moje vůně po pomerančích a kardamonu vás hodí do pohody:)
Zkuste mě v kávě, kakau nebo čaji. Přisypte si mě do kaše, jogurtu, vajíček nebo na pečivo. Pohodový se mnou bude i oběd, kamarádím se s masem i zeleninou, tykám si s luštěninami a miluju různé ovoce.

 

250 Kč
Pohodář
Bio koření
Bio koření
Produkt ekologického zemědělství
Vždy čerstvé
Čerstvé a voňavé
Mixy vždy čerstvě namleté
FoodMood koření na každý den
Na každý den
Užijte si naše mixy každý den
FoodMood ručně namleto
Vlastnoruční příprava
Ruční příprava každého produktu

Detailní popis produktu


SLOŽENÍ: Skořice, kardamom, pomerančová kůra, zázvor, rozmarýn

Směs koření pro pohlazení a dobrou náladu

  • Podpoří činnost jater, která oslabuje každodenní stres.
  • Pro emoční komfort a odolonost
  • Pomůže s trávením a zklidní zažívání. 
  • Podporuje imunitní systém
  • Kontroluje tělesnou hmotnost
  • Působí protizánětlivě


Pohodáře si vmíchejte do ranního drinku, ať už pijete teplou vodu nebo čaj. Prima si podpoříte trávení a posílíte zdraví.

Vůně pohodáře v kávě vás pohladí a navodí dobrou náladu. U nás se bez pohodáře neobejde ranní kaše, palačinky, vafle i lívance. Stačí jen promíchat s dalšími ingrediencemi a prohřát, zapéct apod. Celá rodina se bude těšit na takové pohodové ráno:)

Super blažení budete i po ochutnání jakéhokoliv moučníku s Pohodářem. Stačí přimíchat lžičku do těsta nebo krému. Šmrnc se mnou chytne domácí zmrzlina, jogurt i puding. Hodím se do zeleninové polévky, třeba zkuste dýňovku a zjistíte, že už nebudete chtít jinou:)